Pos Aksesuarlar Nelerdir ve Ne İşe Yararlar ?

Pos Aksesuarlar Nelerdir ve Ne İşe Yararlar ?
19 Aralık 2019Yorum Yap
Pos Aksesuarlar Nelerdir ve Ne İşe Yararlar ?

Pos  Aksesuarları

Pos Aksesuarları Nedir ?

Pos aksesuarlar, bir işletmede veya bir kuruluşta, herhangi mali konuların takibi, ücret kesimi veya müşterilerle iletişimi kolay bir şekilde gerçekleştiren bir sistemdir. 

Pos Aksesuarlar Nelerdir ve Ne İşe Yararlar ?

  • PM-700 MÜŞTERİ EKRAN : Kafe, pastane, bar veya bunun gibi işletmelerde sıklıkla tercih edilen bir pos aksesuarıdır. PM-700 müşteri ekranı sayesinde, müşteriler ödemelerini gerçekleştirirken, sipariş detaylarını ve fiyatını kolayca öğrenebilirler bu sayede işletmenize olan güvenleri ve memnuniyetleri artar. Aynı zamanda sadece, fiyat bilgisi değil, işletmenizin reklamları veya indirimde olan bir hizmeti PM-700 müşteri ekranı ile müşterilerinize sunabilir, haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz. Müşteri ekranı sadece müşterilere değil işletme sahibi ve çalışanlara da büyük bir avantaj sağlayacaktır, çünkü eskiden kalma hesaplarda karışıklık, ücretleri yanlış toplama gibi profesyonellikten uzak hatalar yapılmamış olacaktır. Ek olarak; PM-700 müşteri ekranlarının kurulumu oldukça kolaydır tek yapmanız gereken işletmenize uygun kullanıcı adı ve şifre belirleyip pos terminalleriniz ile bağlantıya geçmektir. Ayrıca, müşteri ekranları, çevrimdışı ağ ile de çalışabilen pos aksesuarlardandır. Sitemizde PM-700 müşteri ekranı dışında birçok farklı ekran tipinin teknik özelliklerinden bahsedilmiştir, ücretsiz kargo ve uygun fiyatları bulunmaktadır.
  • 19 INC Dokunmatik Monitör : Dokunmatik monitörler bizlere hayatın her alanında kolaylık sağlayan pos aksesuarlardandır. Eski teknoloji ile klavye ve fare zorluklarını ortadan kaldırarak bizlere bir parmak dokunuşu ile her işimizi yapabilme özgürlüğü sağlamaktadır. Son yıllarda sadece bireysel olarak değil kamusal alanlarda da dokunmatik monitörler kullanılmaya başlanmıştır. Aynı zamanda restoran, kafe, özel sektör veya kamu kuruluşu gibi birçok alanda kullanılan dokunmatik monitörler, iş akışını hızlandırmaya, bir işletmedeki farklı iş bölümleri arasında iletişim kurmaya, işletmeyle ilgili herhangi bir bilgiye erişmeye, herhangi bir işletmenin depo veya mutfak bölümleri hakkında bilgi almaya yarar. Ek olarak, dokunmatik monitörlerin özelliklerine göre farklı tipleri vardır. Örnek olarak 19’INC dokunmatik monitörlerin Windows, Linux, Mac gibi işletim sistemleri vardır. 19’INC dokunmatik monitörler hakkında daha fazla teknik bilgiye sahip olmak ve uygun kampanyalarımızdan faydalanmak istiyorsanız mutlaka sitemize bir göz atmanızı tavsiye ederiz.
admin