ANDROİD POS PC

ANDROİD POS PC
30 Aralık 2019Yorum Yap
ANDROİD POS PC

Android Pos PC Nedir?

Android Pos PC,  bazı kuruluşlarda veya işletmelerde müşterilerine veya kullanıcılarına birçok işlemi hızlandırarak, pratik bir şekilde sunan işletim sistemidir. Pratik bir şekilde sunmasının sebebi, bünyesinde birçok özelliği barındırmasıdır. Öncelikle, dokunmatik ekran özelliğine sahiptir bu sayede işlemleri hızlandırır, müşteri veya kullanıcıların takibi, işletmeler de veya kuruluşlarda depo stok takibi , girdi ve çıktıları kolay bir şekilde takip eder. Çalışanların ve işletme sahiplerinin iş yükünü azaltmış olur. Ayrıca, işletmelerde sadece tek ekran sistemi kullanılarak tüm işlemler kolay bir şekilde halledilmiş olur.

Android Pos PC Kullanım Alanları ve Özellikleri

Öncelikle yukarda bahsettiğimiz gibi Android Pos PC’nin kullanım alanları çok geniştir, özellikle her şeyi teknolojinin nimetlerinden faydalanarak yerine getirdiğimiz şu dönemlerde Pos PC’nin gerekliliği çok büyük bir önem kapsar. Ayrıca, market, bar, restoran gibi tüm satış işlemlerinin gerçekleştiği her noktada Pos PC kullanılabilmektedir. Ayrıca Pos PC kullanımı oldukça kolaydır, örnek verecek olursak bir işletmedeki çalışan el terminali ile sipariş veya hesabı buraya aktarabilmektedir, manyetik kart okuyucusu, nakit çekmecesi, müşteri ekranı gibi birçok opsiyonel özelliğe sahiptir. Bu özellikleri ile çalışanların veya iş sahiplerinin işlerini kolaylaştıran Pos PC her alanda size yardımcı olacak ve beklentilerinizi karşılayacaktır.

Teknik Özellikler

Pos PC, birçok teknolojik özelliğe sahiptir. İlk olarak, duvara monte edilebilme özelliği vardır. Cihaz üzerinde birden fazla olmak üzere port sistemi bulunmaktadır. Ethernet girişi bulunmaktadır ve Android 4.2.2 , Windows 10, Windows Linux, WEPOS gibi işletim sistemlerine uyarlanabilmektedir. Sitemizde siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır, işletmenize uygun olan rengi seçebilir, hem kolaylık hem de uyumu yakalayabilirsiniz. Fiyatına gelecek olursak, Pos PC’ler marka ve özelliklerine göre değişim göstermektedir. Fakat bizler sizin için hem fiyat hem de özellik çeşitliliği bakımından en iyisi olan Android Pos PC’yi seçtik. Sitemize göz gezdirirseniz, Android Pos PC’nin diğer teknik özelliklerine de ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat, yüksek kalite ve ücretsiz kargo hizmetlerimiz ile Android Pos PC satın almanın tam zamanı!

admin